حیات خلوت

What are the wonders of my world

سیصد و شصت

چهارشنبه, ۱۸ مرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۰۴ ق.ظ


چند چیز بگم و بعد شب بخیر !

اول اینکه من امروز با رییسم دعوام شد . در واقع اون به ناحق و به خاطر منشی آی کیو در حد جلبک به من توپید و من به شدت بهم برخورد و جوابشو دادم . اما این در واقع اولین کانتکتم در محیط کار بود و خیلی درسها ازش گرفتم . اولین درس اینکه درسته کاملا تقصیر منشی بود ولی منم به حد اعلی خر و خنگ و گاگول بودم . همییییشه از سادگی بی حدم حرص خوردم بی حد !

دوم اینکه میخوام دریم جار درست کنم ! از اونجایی که یک سری آرزوهای خیلی بزرگ دارم که یه وقتایی یادم میره یه وقتایی به خاطر موقعیت هایی که توش قرار میگیرم دوباره یادم میاد و یه جورایی احساس خطر کردم که کلا فراموششون کنم . یا مثلا بزرگتر که بشم ، غرق هزار و یک چیز زندگی بشم و دیگه برام اونا مهم نباشن و یه جایی دوباره یه موقعیتی ، یه صحنه ای ، یه بویی ، یه آدمی به یادم بیارتشون که دیگه پیر شده باشم و یا خیلی دیر شده باشه و انجامشون نداده باشم . مثلا عقد کردن توی اون زیرزمین حرم امام رضا ، مثل هیچ هایک ، مثل کمپ کردن توی اورامانات و هرمز و صبح توی چادر بیدار شدن ، مثل بانجی جامپینگ حتی و پرواز با پاراگلایدر و شغل دولتی مرتبط با رشته و خیلی از این قبیل آرزوها که به قول معروف برای خیلی ها خاطره ست ! بعد از رنگ آمیزی و تزیین عکس میگیرم بهتون نشون میدم . اگه شما هم دریم جار دارین به من نشون بدین .

سوم یه نکته ی بسیار مهم بود که یادم رفت. چی میخواستم بگممم؟؟؟ همیشه تهش یادم میره ...


شب بخیر


  • ۹۶/۰۵/۱۸
  • جیرجیرک .

نظرات (۱)

مشخصه که زیر بار زور نمیرید
...
متاسفانه به علت عملیات بروزرسانی، موقتا امکان ارسال نظر و نظرسنجی مطالب غیر فعال می باشد.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی