دانلود کتاب صوتی سلطانه

  • ۱۰:۱۵

دخترِ تاتار رومی به عنوان کنیز، به دربار سلطان سلیمان پا می گذارد، اما این زن عصیانگر حاضر نیست به سرنوشت خویش تن دهد؛ پس، از پای نمی نشیند تا جایی که به قلب سلطان راهی پیدا کند.قرن شانزدهم است و امپراتوری عثمانی در اوج قدرت. اکنون «سلطان سلیمان» بر سه قاره و هفت اقلیم حکمرانی می کند. در پشت درهای بسته و دیوارهای بلندِ «توپقاپو» ۳۰۰ کنیز در بزرگ‌ترین حرم‌سرای امپراتوری، جدا از دنیای بیرون روزگار می گذرانند.
در این جهان بسته زندگی براساس قانونهای خاص و مستقلی می گذرد؛ چراکه زندگی با نفرت و کینه توزی، توطئه و مبارزه برسر قدرت عجین است.
وقتی «خرم» را که یک دختر تاتار رومی است به حرمسرا آوردند، زندگی عادی و روزمره حرمسرا به یک‌باره دگرگون شد. این زن خیره‌سر و عصیانگر حاضر نیست مانند دیگران به سرنوشت خود درقالب یک کنیز در حرمسرا، تن دهد و از قوانین جاری پیروی کند.
او با تمام قوا و با اراده آهنین می کوشد تا خود را به مرکز قدرت، یعنی به کنار «سلطان سلیمان»، برساند و در این مسیر برای رسیدن به هدف خود به هر وسیله ای متوسل می شود.
خرم با مهارت تمام، خود را در قلب سلطان سلیمان جامی کند، توطئه می چیند و هر صدای مخالفی را در گلو خفه می کند.


دانلود فصل اول       ------   دانلود فصل هفتم

دانلود فصل دوم      ------   دانلود فصل هشتم

دانلود فصل سوم     ------   دانلود فصل نهم

دانلود فصل چهارم    ------   دانلود فصل دهم

دانلود فصل پنجم      ------   دانلود فصل یازدهم

دانلود فصل ششم    ------   دانلود کل داستان

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
Designed By Erfan Powered by Bayan